montaż szyby samochodowej

O firmie JK Auto Szyby – Nowy Sącz

Nowoczesna firma inspirowaną tradycją

 

Firma JK Auto Szyby – Nowy Sącz to profesjonalny warsztat samochodowy. Współpracujemy z wykwalifikowanymi osobami, które w kompleksowy sposób zajmą się Twoimi szybami. Staramy się, aby usługi wymiany oraz regeneracji szyb samochodowych były nie tylko wysokiej jakości, ale i w przystępnej cenie. Jesteśmy kierowcami i wszystkich traktujemy tak jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Działalność kontynuujemy od wielu lat, mimo to stale wzbogacamy naszą ofertę. Na co dzień poszukujemy zaawansowanych technicznie rozwiązań oraz nowości technologicznych z pogranicza szklarstwa i motoryzacji. Bez względu na to czy zlecicie nam polerowanie szyb czy ich naprawę, wykonamy swoje zadanie.

 

Szyby to bardzo ważny element samochodu i nie należy bagatelizować żadnego mankamentu powstałego w obrębie powierzchni szklanych. Nowoczesne systemy diagnostyczne umożliwiają naprawę niemal każdej usterki. Bez względu na markę i rodzaj pojazdu, dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Każdy dzień traktujemy jako wyzwanie. Klientom oferujemy naprawę, wymianę i przyciemnianie szyb. Zachęcamy Dio zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z naszym konsultantem.

 

Z poważaniem

Zespół JK Auto Szyby

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.