montaż folii przyciemniającej szyby samochodowe

Auto szyby — usługi dla klientów z Nowego Sącza i okolicy

JK Auto Szyby jest liderem w dziedzinie montażu i regeneracji powierzchni szklanych. Od lat współpracujemy z klientami z Małopolski, poszukującymi usług z tego zakresu. Jesteśmy nastawieni na profesjonalne wykonanie każdej instalacji. Z taką samą dbałością podchodzimy do drobnej wymiany, jak i szeroko zakrojonych prac. Możesz zlecić nam regenerację niewielkich zarysowań lub wymianę całych elementów. Polerowanie szyb to dobry sposób na przywrócenie im wyglądu takiego jak posiadają fabrycznie nowe okna.

Zachęcamy do kontaktu z punktem Auto Szyby, zawsze gdy potrzebujesz pomocy ze swoim samochodowym oszkleniem. Nie ryzykuj jazdy z uszkodzoną szybą, ponieważ pęd powietrza lub nacisk może spowodować jej całkowite pęknięcie. Lepiej jest wykonać szybką wymianę niż narażać się na poważniejsze konsekwencje.

 

Profesjonalna wymiana elementów szklanych

Oferowane przez nas usługi kierujemy do mieszkańców Nowego Sącza i okolicznych miejscowości. Specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub osobistą. Specjalizujemy się w szeroko rozumianych usługach związanych z szybami i szkłem samochodowym, ale równie chętnie doradzamy, jakie rozwiązania będą najlepsze w danej sytuacji. Wykonujemy renowację zarysowanych elementów zarówno na oknach, jak i reflektorach świetlnych. Przywracamy im przejrzystość i krystaliczną powłokę. Wykonujemy również oklejenia o charakterze reklamowym.

Pracujemy od poniedziałku do piątku oraz w soboty. Można odwiedzić nas osobiście i ustalić szczegóły wykonywanych prac lub skontaktować się wcześniej telefonicznie. Zawsze chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania. Zapraszamy do współpracy.

 

ADRES

adres ul. Emilii Plater 7a, 33-300 Nowy Sącz
woj. małopolskie

TELEFON

telefon +48 502 144 020

GODZINY OTWARCIA:

time ikona Pn. - Pt.: 8.00 - 17.00
     Sobota: 8.00 - 14.00

 

NAPISZ DO NAS


Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe daneNieprawidłowe dane

Nasza firma to lider w dziedzinie montażu oraz regeneracji powierzchni szklanych.

Klientom zapewniamy wspólne podejmowanie decyzji oraz aktywną współpracę opartą na wzajemnym szacunku oraz zaufaniu. W razie potrzeby zapewniamy montaż i wymianę szyb.

Usługi realizujemy na terenie Nowego Sącza i okolic. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Państwa pytania. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub osobistą.

Serdecznie zapraszamy!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.