montaż folii przyciemniającej szyby samochodowe

Montaż szyb – Nowy Sącz

Nasza firma to lider w dziedzinie montażu szyb oraz regeneracji powierzchni szklanych.  Klientom z Limanowej, Nowego Sącza i wszystkich sąsiednich miejscowości zapewniamy wspólne podejmowanie decyzji oraz aktywną współpracę opartą na wzajemnym szacunku oraz zaufaniu. Specjalizujemy się w usuwaniu rys i regenerowaniu szyb samochodowych. W razie potrzeby zapewniamy wymianę i montaż szyb.

Usługi realizujemy na terenie Nowego Sącza i okolic. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Państwa pytania. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub osobistą. Udzielimy informacji ogólnych i szczegółowych na temat poszczególnych usług — regeneracji, wymiany czy montażu szyb.

Serdecznie zapraszamy!

ADRES

adres ul. Emilii Plater 7a, 33-300 Nowy Sącz
woj. małopolskie

TELEFON

telefon +48 502 144 020

GODZINY OTWARCIA:

time ikona Pn. - Pt.: 8.00 - 17.00
     Sobota: 8.00 - 14.00

 

NAPISZ DO NAS


Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe daneNieprawidłowe dane

Nasza firma to lider w dziedzinie montażu oraz regeneracji powierzchni szklanych.

Klientom zapewniamy wspólne podejmowanie decyzji oraz aktywną współpracę opartą na wzajemnym szacunku oraz zaufaniu. W razie potrzeby zapewniamy montaż i wymianę szyb.

Usługi realizujemy na terenie Nowego Sącza i okolic. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Państwa pytania. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub osobistą.

Serdecznie zapraszamy!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.