montaż szyby samochodowej

Blog

Szyba przyciemniana

Podróżując po polskich drogach niejednokrotnie spotykamy auta z przyciemnionymi szybami. Kojarzą nam się głównie z przewozami VIPów, a wielu z nas mylnie sądzi, że jest to nielegalne czy wymaga specjalnych pozwoleń. Tymczasem przyciemnianie szyb, dzięki któremu auto wolniej nagrzewa się latem, a zimą wolniej traci ciepło, jest całkowicie legalne. Poza wymogiem odpowiedniego stopnia przyciemnienia szyb; czołowej o przepuszczalności światła o wartości minimum 75%, a bocznych 70% oraz zakazu używania folii lustrzanych, mamy pełną dowolność. Jeśli zdamy sobie sprawę, że przyciemnione szyby podnoszą wizualną atrakcyjność auta, jednocześnie podnosząc jego bezpieczeństwo, ze względu na niewidoczność wnętrza i wyposażenia, nie będziemy się dłużej zastanawiać, czy przyciemnić szyby w naszym pojeździe. Otwartą kwestią pozostaje tylko pytanie, jak?

wymiana szyby w aucie

Czasami szyba naszego samochodu pęka w wyniku uderzenia albo nieprawidłowego użytkowania. Może także matowieć czy zarysowywać się, przez co ogranicza nam widoczności podczas jazdy. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad demontażem i wymianą szyby. Najczęściej takiej decyzji towarzyszy pytanie, jaką szybę wybrać, żeby gwarantowała nam bezpieczeństwo podczas dalszego użytkowania samochodu?

Witamy na blogu

Witamy na naszym blogu. Stworzyliśmy go po to, żeby zaprezentować i  przybliżyć ofertę naszej firmy. Będziemy tu cyklicznie publikować artykuły ptrzedstawiające oferowane przez nas produkty oraz świadczone usługi. Mamy nadzieję, że znajdą tu państwo wiele przydatnych informacji.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.